TERAPIE

Hledáte odpověď na otázku „Kdo jsem?“ Zajímáte se o objevování a odkrývání své přirozenosti, či vlastního pramene bytí? Jak najít sílu postavit se na vlastní nohy, přijmout plnou zodpovědnost za svůj život a krůček po krůčku si vytvářet svoji realitu s tím, že každý krok ke změně, při němž opouštíte svoji komfortní zónu, je právě ten nejdůležitější krok?Co jsou vaše dary či talenty, jak je rozvíjet, jak objevovat a nacházet svoje poslání či smysl života? Každý z nás se sem přišel něco naučit, něco pochopit a k tomu jsme dostali do vínku dary. Pokud je ale nevidíme, nebo nevíme, k čemu mají sloužit, tak i velké dary postupně chátrají, stejně jako sebekrásnější květina, kterou nikdo nezalévá.

Na počátku mé praxe jsem pracovala jako terapeut metody RUŠ. Postupem času jsem si začala čím dál víc uvědomovat, že být terapeutem není o tom se naučit nějakou metodu a tu aplikovat, ale i vědomě naslouchat a vytvářet bezpečné prostředí důvěry, ve kterém informace přicházejí a já jsem průvodcem, skrze kterého se to děje. Terapeuta či průvodce vnímám jako zrcadlo, které vám pomůže zahlédnout, co jste sami zatím neviděli, anebo nechtěli vidět. Je to setkání dvou duší, kde hloubka setkání je daná odvahou k pravdivosti a současně ochotou následně začít měnit, co je třeba. Co se ukáže během terapie jako již přežité, nepotřebné a co už nám může brát prostor i sílu pro realizaci nových výzev či naplnění nových snů.
Během setkání s klientem využívám zkušeností, které jsem získala z práce s lidským tělem, ať už jako masérka – terapeutka shiatsu, ajurvédských masáží, harmonizujících masáží anebo lektorka harmonizačních seminářů, na kterých se hravou formou učíme naslouchat vlastnímu tělu a jeho potřebám.
Na tělo jsem se začala dívat jako na dar, který bychom měli hýčkat a hlavně mu naslouchat. To je pro mě přirozená a vědomá cesta, jak předcházet nemocem. Nemoc nevnímám jako trest, ale jako signál „Zastav se. To co děláš není v souladu s tebou.“ Tlak, který z toho vzniká se pak může promítnout do nejrůznějších zdravotních diagnóz. Nemoc pak většinou vyžaduje změnu postojů, stravy, pohybových návyků, tak aby se mohl obnovit či nastartovat samoléčebný proces vedoucí k uzdravení.
Kde terapie probíhá a jak se objednat?

 Sezení probíhá v Hradci Králové v paláci YMCA. Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem.

Kolik stojí terapie ?

Cena je 1 000,- Kč/hodinu

Buddha říkal:
„Minulost již neexistuje, budoucnost ještě nenastala, existuje pouze jediný okamžik, v němž můžeme žít, a tím je přítomná chvíle. Meditovat znamená vrátit tělo a mysl do přítomného okamžiku, abyste neztratili sepětí se životem.“

Ohlasy klientů:

Před měsícem jsem byla u p. Čáslavské . Bývám k těmto věcem skeptická, sama vnímám energie, čakry a cvičím jógu. Se spoustou věcí se dokáži vypořádat sama, přesto mě okolnosti dovedly až k ní. Musím potvrdit, že se mi její metoda moc líbila, je šetrná a účinná. Ne vždy sami umíme věci odevzdávat „tam nahoru“ a někdy je lepší požádat o pomoc. Třeba z vás taky spadne ten balvan, který aniž bychom tušili, občas nosíme.

( Dana, 50 let, 12. 12. 2014 )

Děkuji vám za setkání, které mi pomohlo se otevřít a přijímat životní výzvy. Čeká mě sice ještě práce na svém sebevědomí, ale když už jsem toho zvládla tolik, tak zvládnu i to. Jsem ráda, že jsem vás potkala :-)

( Lucie,  33 let, 25. 8. 2015 )

Chtěla bych vám moc poděkovat za terapii. Vyčistila jsem si u vás vztahy a v říjnu odlítám s přítelem za novým začátkem do Kanady :-)

(Lucie, 25 let, 30.6. 2016)

Rozhodně ji doporučuji jako nejen zkušenou masérku, ale i jako výbornou terapeutku, kdy jsou znát a jsou obrovským přínosem její dlouholeté praktické zkušenosti.
(Filip, 36 let, 19.10. 2017)

 

Certifikát RUŠ
Přednášky a asistence na kurzech
* Tvorba webových stránek - Nasvahu.net *