TERAPIE

Moje praxe

Terapeutkou metody RUŠ jsem od roku 2013. Od této doby jsem měla možnost pomáhat klientům s nejrůznějšími životními problémy.
 Své doposud nabyté zkušenosti z individuálních terapií ale i asistencí na kurzech metody RUŠ se snažím využít tak, aby klienti odcházeli z terapie s pocitem, že oni jsou tvůrci svého života a naplňují si svůj život podle svých představ.

Metoda RUŠ

RUŠ je zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti s G = garancí kvality.
Je to moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – je jedinečná. Zároveň je šetrná. Pomocí této metody se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem.

Co se dá metodou RUŠ vyřešit?

Metoda RUŠ dokáže vyřešit téměř jakékoliv fyzické a psychické problémy – jednoduše řečeno vše, co vám nějakým způsobem vadí (máte u toho nepříjemné pocity). Není podstatné, jak velký nebo složitý podle vás váš problém je, protože každý problém má nějakou příčinu, kterou společně nalezneme a zpracujeme.

Pomocí metody RUŠ je možné řešit  partnerské, vztahové, pracovní a finanční problémy, různé strachy a fóbie, deprese, pocit vyhoření, závislosti (kouření, drogy, automaty atd.), nemoci. Je důležité si uvědomit, že svůj život si tvoříme svými myšlenkami – rozhodujeme tak o své budoucnosti a také o svém zdraví.

Jakým způsobem se s ní pracuje?

Cíleným vedením se nejprve definují negace, které má klient uloženy v podvědomí (a kterých si často není vědom). Následně se tyto negace vyčistí tak, že je přestane žít. Úplně a navždy. Klient je celou dobu při plném vědomí.

Terapie RUŠ

Pomůže každému?

Ano.
Jsou tři podmínky, aby si klient vyřešil svoje problémy pomocí metody RUŠ:
a) je rozhodnutý: např. že chce vyřešit svoje problémy, nebo že chce žít šťastně a podobně.
b) během terapie dělá to, co mu říkám.
c) je otevřený, říká všechny negace, na které během terapie myslí – abychom je spolu vyřešili a on je přestal žít.

Jak probíhá terapie metodou RUŠ?

Klient se s pomocí terapeuta zaměří na své negativní programy (vzorce, bloky a přesvědčení) v podvědomí a následně je pročistí tak, aby už je nemusel dále žít. Čištění bloků probíhá specifickým opakováním negativních programů a sledováním změny emocí a tělesných pocitů – sami na sobě tak poznáte, kdy už máte konkrétní blok zpracován.

Pokud má klient akutní problém, tak jej vyřešíme a pokračujeme pročištěním základních vztahů – vztah s matkou, otcem, prarodiči a sourozenci, protože v dětství se nachází většina příčin současných problémů. Dále pokračujeme čištěním vztahů s partnery, dětmi, se sebou atd..

Pomocí metody RUŠ je možné pročistit negativní vzpomínky na různé nepříjemné situace – např. různé ztráty, úrazy, nehody, úmrtí, nepříjemné sny a představy, špatně provedené regrese, případně i jiné vztahy (kamarádi, učitelky apod.).

Součástí terapie metodou RUŠ je odpuštění sobě i ostatním, při terapii dochází k uvědomění a pochopení souvislostí. Klient má v průběhu terapie zavřené oči, aby si mohl lépe vybavovat různé situace, klient i terapeut je po celou dobu při plném vědomí.

Jak dlouho trvá jedno sezení?

Přibližně 3 až 4 hodiny. Za tuto dobu stihneme obvykle probrat nejen to, s čím jste přišli, ale i vztahy, které nás velice ovlivňují – máma, táta, sourozenci,…

Kolik stojí jedno sezení?

Cena terapie 700,- Kč/hod.,  maximální délka jedné terapie 4 hodiny, sleva 10 % pro studující a děti do 15 let.
Sezení s metodou RUŠ probílá v Hradci Králové v paláci YMCA. Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem. Pokud vám  nezvedám telefon, je pravděpodobné, že zrovna pracuji. Ozvu se vám nejdříve, jak to bude možné.

Jak vznikla metoda RUŠ?

Metodu RUŠ objevil Karel Nejedlý v roce 2005, metoda se neustále vyvíjí a zdokonaluje.

 

V prodeji kniha o metodě RUŠ JÁ TO  MÁM JINAK od autora metody  Karla Nejedlého za 350,- Kč.

Více zde: https://www.metodarus.cz/cz/metoda-rus/kniha-o-metode-rus/66/

Ohlasy klientů:

Před měsícem jsem byla u p. Čáslavské zkusit alternativní metodu RUŠ. Bývám k těmto věcem skeptická, sama vnímám energie, čakry a cvičím jógu. Se spoustou věcí se dokáži vypořádat sama, přesto mě okolnosti dovedly až k ní. Musím potvrdit, že se mi její metoda moc líbila, je šetrná a účinná. Ne vždy sami umíme věci odevzdávat „tam nahoru“ a někdy je lepší požádat o pomoc. Třeba z Vás taky spadne ten balvan, který aniž bychom tušili, občas nosíme.

( Dana, 50 let, 12. 12. 2014 )

Děkuji Vám za hodiny práce s RUŠkou, které mi pomohly se otevřít a přijímat životní výzvy. Čeká mě sice ještě práce na svém sebevědomí, ale když už jsem toho zvládla tolik, tak zvládnu i to. Jsem ráda, že jsem Vás potkala :-)

( Lucie,  33 let, 25. 8. 2015 )

Chtěla bych Vám moc poděkovat za terapii metodou RUŠ. Vyčistila jsem si u Vás vztahy a v říjnu odlítám s přítelem za novým začátkem do Kanady :-)

(Lucie, 25 let, 30.6. 2016)

Rozhodně ji doporučuji jako nejen zkušenou masérku, ale i jako výbornou terapeutku metody RUŠ, kdy jsou znát a jsou obrovským přínosem její dlouholeté praktické zkušenosti.
(Filip, 36 let, 19.10. 2017)

 

Certifikát RUŠ
Přednášky a asistence na kurzech
Rozhovor o metodě RUŠ s Karlem Nejedlým
Rozhovor o metodě RUŠ s Karlem Nejedlým
* Tvorba webových stránek - Nasvahu.net *