MASÁŽE

HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ 

Harmonizující masáž 700,- Kč / 70 min.

Harmonizující masáž vychází z individuálního přístupu maséra ke klientovi. Spojuje prvky ajurvédské masáže, shiatsu, čínské tlakové masáže, baňkování, lymfatické masáže a reiki.
Cílem harmonizující masáže je odstranit svalové napětí, posílit imunitu, pozitivně působit na nervovou soustavu a reflexní cestou ovlivnit v hloubce uložené vnitřní orgány.

Následuje zharmonizování toku energie „čchi“ v těle a spuštění samoléčebného procesu. Závěr masáže je věnován harmonizování energetických center – čaker za pomoci energie reiki a relaxaci za  léčivých zvuků tibetské mísy a zvonkohry Koshi.

Tibetské mísy jsou podle tradice vyrobeny ze sedmi kovů, z nich každý symbolizuje kov jedné planety. Dohromady pak vytváří výjimečně znělý a bohatý zvuk zpívajících mís. Mnozí lidé cítí, že se zvuk mís nějak dotkl jejich duše.  Tyto vibrace se velmi rychle rozšíří do celého našeho těla, protože to se skládá téměř z 80% z vody (a voda vede zvuk 3x rychleji než vzduch). Mísy pomáhají obnovit harmonické frekvence a stimulovat tělo.

Koshi zvonkohra je autentický hudební nástroj, ručně vyráběný na úpatí Pyrenejí.  Zvonkohra při pohybu vytváří zvuková pole, léčivé alikvotní struktury a přináší hluboký, harmonizující zážitek, uvolnění, radost.

Masáž je vhodná i pro děti, těhotné ženy a osoby v rekonvalescentním stavu.

Na masáž se můžete objednat telefonicky: 777 261 969

 

DÁTÁ SNÉHAN – ajurvédská olejová masáž

Ajurvédská masáž 700,- Kč / 60 min.

Jedná se o celkovou masáž těla vonnými oleji zaměřenou především na svaly, šlachy a úpony. Připravuje tělo pro náročnější techniky protahování svalstva, zvětšuje pohyblivost kloubů za pomocí jógových cvičení a zlepšuje oběhový systém. Postupně se cílenými hmaty uvolňují klouby po celém těle, protahují se končetiny.
Člověk vnímá fyzickou, ale i psychickou úlevu a má pocit svěžesti. Podporuje se tok energie. Po této masáži se zjevně zvýší rozsah kloubů, zlepší se výživa tkání a upraví metabolismus.

 

SHIATSU

Shiatsu masáž  700,- Kč / 70 min

Shiatsu je japonská dotyková terapie zahrnující akupresuru, masážní hmaty, měkké techniky, mobilizace, trakce, reflexní terapii a relaxační techniky.  Jedná se o preventivní metodu v rámci péče o sebe, svůj systém, své tělo. Podle východní medicíny totiž lze zdravotní obtíže nalézt a řešit dříve, než se projeví na fyzickém těle. Tělo si startuje ozdravné procesy na základě vyrovnání čchi v meridiánech. Shiatsu lze také vnímat jako chvilku pro sebe, k odpočinku, možnost přiblížení se sama k sobě a příležitost k načerpání nové energie pro každodenní život.

 

SHIATSU  S LYMFATICKOU MASÁŽÍ HLAVY

Shiatsu s lymfatickou masáží hlavy   900,- Kč / 90 min

Shiatsu je japonská dotyková terapie zahrnující akupresuru, masážní hmaty, měkké techniky, mobilizace, trakce, reflexní terapii a relaxační techniky.  Jedná se o preventivní metodu v rámci péče o sebe, svůj systém, své tělo. Podle východní medicíny totiž lze zdravotní obtíže nalézt a řešit dříve, než se projeví na fyzickém těle. Tělo si startuje ozdravné procesy na základě vyrovnání čchi v meridiánech. Shiatsu lze také vnímat jako chvilku pro sebe, k odpočinku, možnost přiblížení se sama k sobě a příležitost k načerpání nové energie pro každodenní život.

Lymfatická masáž zaměřená na lymfatický systém obličeje je speciální, velmi jemnou technikou, která efektivně působí na kůži a podkoží obličeje. Současně odstraňuje nervové napětí a stres z výrazu tváře, uvolňuje svalové napětí, detoxikuje, odstraňuje otoky obličeje a únavu pleti, redukuje vrásky, zlepšuje barvu pleti, zmírňuje bolesti hlavy a migrénu. Tato masáž představuje skutečný zážitek lehkosti mysli. Zkuste ho zažít i Vy!

Dárkový poukaz na masáž

Pokud byste chtěli někoho potěšit, můžete mu zakoupit dárkový poukaz na masáž. K dispozici jsou poukazy na jednotlivé masáže (typ masáže si zvolíte) nebo permanentky na 5 masáží.

Masáže lze hradit formou poukázek Sodexo (Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Relax Pass, Bonus Pass, ePASS – více informací najdete na www.sodexo-benefity.cz).

 

Ohlasy klientů:

Děkuji za dokonalou masáž s báječným pocitem uvolnění. Doporučuji všem.
(Alena Straková, daňová poradkyně, Tábor)

Masáže u paní Čáslavské jsou úžasný. Nikdy jsem se nesetkala s takovou masáží. Po masáži je celé tělo v pořádku a já se cítím zharmonizovaná.
(Eva Hrubá, kadeřnice, Hradec Králové)

Chtěla bych takto poděkovat za výborné masáže, které mě odvedou z každodenní reality do velmi příjemné relaxace. Na tom má zásluhu především šikovnost Magdaleny a v nemalé míře také krásné a přátelské prostředí, které umí vykouzlit. Po každé z masáži, i když je vždy každá trochu jiná, se cítím uvolněně a celkově velmi dobře. Díky za TO.
(Eva Tomíčková, účetní, Hradec Králové)

Na masáže k Magdaléně Čáslavské chodím pravidelně jednou za čtvrt roku. Vždy jde o velmi silný zážitek a hluboké uvolnění na fyzické i psychické rovině. Magdaléna na sobě stále pracuje a tento pokrok se promítá i do jejích masáží. Doporučuju pravidelné návštěvy.
(Vladimír Kraus, OSVČ, Sendraž)

Masáže u paní Čáslavské jako jedny z mála dokážou navodit pocity klidu, pohody, harmonie těla s duší v tomto dnešním uspěchaném světě. Rozhodně ji doporučuji jako nejen zkušenou masérku, ale i jako výbornou terapeutku metody RUŠ, kdy jsou znát a jsou obrovským přínosem její dlouholeté praktické zkušenosti. Vždy výborná domluva a perfektní jednání, ochota a úsměv na tváři.

(Filip Malý, profesor, Hradec Králové)

Foto – masáže
Dárkový poukaz – harmonizující masáž – 70min. / 700,-
Dárkový poukaz – ajurvédská olejová masáž – 60min. / 700,-
Poukázky Sodexo a Groupe
Dárkový poukaz – shiatsu 90min. / 900,-
Permanentka 5x70min
* Tvorba webových stránek - Nasvahu.net *